Sme tu pre vás na 100%

Milí priatelia,

sme radi, že ste s nami aj v týchto dňoch, keď sa náš život postupne vracia do stavu, aký dobre poznáme. Aj napriek sťaženým podmienkam a prísnym hygienickým nariadeniam sme tu pre vás ako obvykle – pripravení postarať sa o vašu mobilitu v kvalite a rozsahu, na ktorý ste zvyknutí.

Pri tejto príležitosti by sme vás radi informovali o aktuálnych servisných benefitoch, ktoré si zaslúžite. Tešíme sa na vašu návštevu.

Váš tím MB Trenčín s. r. o.

Dezinfekcia vozidla zdarma


Každé vozidlo pri prijatí do servisu dôkladne dezinfikujeme.

Významne tým znížime riziko prenosu akejkoľvek nákazy, nielen vírusom COVID-19.

Dezinfekcia klimatizácie len za 24€


Blíži sa sezóna klimatizácie – buďte pripravení.

Kým nás opäť potrápia letné horúčavy, odporúčame vám vyčistiť klimatizáciu vo vašom vozidle. Znížite tým nielen riziko prenosu baktérií a vírusov, ale aj nepríjemného zápachu.

Geometria vozidla za polovicu


Získajte zľavu až 50 % z ceny práce.

Správne nastavenie geometrie je mimoriadne dôležité pre pohodlnú a bezpečnú jazdu. Ak pri jazde pociťujete vibrácie, zdá sa vám, že vozidlo ubieha do strany alebo si len chcete byť istí, navštívte nás.

Čistenie a impregnácia kože


Teraz len za 70 € pre štvor- alebo päťmiestne vozidlo

Vaše kožené sedadlá počas približne dvoch hodín dôkladne vyčistíme a impregnujeme. Za každé ďalšie sedadlo zaplatíte 16,50 €. Všetky ceny sú s DPH. V prípade záujmu poskytujeme aj ručné umývanie vozidiel za poplatok. Pre bližšie informácie kontaktujte 032 653 8874, 032 653 8810 alebo 032 653 8880.


Ešte ste nestihli prezuť na letné pneumatiky? Objednajte sa na výmenu zimných pneumatík za letné, prípadne aj ich uskladnenie už dnes na čísle +421 32 653 8880.