O nás

Kontakty

Andrej Heleš
Riaditeľ spoločnosti
Tel.: +421 32 653 8807
Mobile:: +421 905 920 420
a.heles@motor-car.sk

Barbora Benkovská
Asistentka riaditeľa
Tel.: +421 32 653 8807
Mobile:: +421 918 424 035
b.benkovska@motor-car.sk

Miroslava Hrubová
Marketing / Asistentka predaja
Tel.: +421 32 653 8888
Mobile:: +421 915 775 769
m.hrubova@motor-car.sk

Peter Hulaj
Vedúci predaja vozidiel
Tel.: +421 32 653 8833
Mobile:: +421 905 916 636
p.hulaj@motor-car.sk

Michaela Rapantová
Asistentka predaja
Tel.: +421 32 653 8834
Mobile:: +421 918 424 243
m.rapantova@motor-car.sk

Dominika Vavrušová
Asistentka predaja
Tel.: +421 32 653 8803
d.vavrusova@motor-car.sk

Matej Bakalár
Predajca osobných vozidiel
Tel.: +421 32 653 8822
Mobile:: +421 915 758 591
m.bakalar@motor-car.sk

Marián Janovský
Predajca osobných vozidiel
Tel.: +421 32 653 8836
Mobile:: +421 918 760 339
m.janovsky@motor-car.sk

Radoslav Kodrík
Predajca úžitkových vozidiel
Tel.: +421 32 653 8873
Mobile:: +421 918 500 177
r.kodrik@motor-car.sk

Jaroslav Novotný
Predajca jazdených vozidiel
Tel.: +421 32 653 8835
Mobile:: +421 918 500 176
j.novotny@motor-car.sk

Andrej Dobo
Vedúci popredajných služieb
Tel.: +421 32 653 8899
Mobile:: +421 918 500 217
a.dobo@motor-car.sk

Barbora Albrechtová
Asistentka popredajných služieb
Tel.: +421 32 653 8806
Mobile:: +421 918 424 034
b.albrechtova@motor-car.sk

Mario Macháč
Servisný poradca osobných vozidiel
Tel.: +421 32 653 8874
Mobile:: +421 918 500 222
m.machac2@motor-car.sk

Juraj Jurenka
Servisný poradca osobných vozidiel
Tel.: +421 32 653 8810
Mobile:: +421 918 766 229
j.jurenka@motor-car.sk

Lukáš Ševčík
Servisný poradca osobných vozidiel

Mobile:: +421 918 973 486
l.sevcik@motor-car.sk

Martin Bobok
Servisný poradca nákladných vozidiel

Mobile:: +421 917 842 429
m.bobok@motor-car.sk

Peter Bulík
Servisný poradca nákladných vozidiel
Tel.: +421 32 653 8802
Mobile:: +421 918 424 047
p.bulik@motor-car.sk

Róbert Holúbek
Servisný poradca nákladných vozidiel
Tel.: +421 32 653 8804
Mobile:: +421 918 424 209
r.holubek@motor-car.sk

Juraj Bartoš
Servisný poradca pre poistné udalosti

Mobile:: +421 918 035 475
j.bartos@motor-car.sk

Juraj Gašpar
Garančný technik
Tel.: +421 32 653 8866
Mobile:: +421 918 424 266
j.gaspar@motor-car.sk

Róbert Malovec
Vedúci predaja náhradných dielov
Tel.: +421 32 653 8806
Mobile:: +421 917 905 009
r.malovec@motor-car.sk

Ivan Bartek
Produktový expert

Mobile:: +421905468972
ivan.bartek@motor-car.sk

Filip Drobný
Predajca náhraných dielov a príslušenstva
Tel.: +421 32 653 8855
Mobile:: +421 918 424 296
f.drobny@motor-car.sk

Peter Friedl
Predajca náhraných dielov a príslušenstva
Tel.: +421 32 653 8805
Mobile:: +421 917 905 007
p.friedl@motor-car.sk

Marek Pleva
Predajca náhraných dielov a príslušenstva
Tel.: +421 32 653 8808
Mobile:: +421 917 999 975
m.pleva@motor-car.sk